Praca

Do naszego zespołu poszukujemy serwisanta klimatyzatorów i instalacji sanitarnych /praca od zaraz/

Obowiązki:

serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacji

– montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacji

Wymagania:

– czynne prawo jazdy kat. B

– wykształcenie techniczne bądź zawodowe

– 0,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku

– mile widziane uprawnienia F-GAZ, SEP

– staranność, dokładność

– odpowiedzialność, uczciwość na samodzielnym stanowisku

– umiejętność pracy w zespole

– zdolności komunikacji z klientami i współpracownikami

Oferujemy:

– umowa o pracę od poniedziałku do piątku

– możliwość rozwoju zawodowego, nauki i zdobywania doświadczenia

– interesujący zakres zadań

– atrakcyjne wynagrodzenie

– przyjazne środowisko pracy

– możliwość korzystania z pakietu medycznego

– profesjonalne zewnętrzne szkolenia

Mile widziana dyspozycyjność od zaraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)”.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@at-klima.pl.