Ozonowanie pomocne w walce COVID-19

Obecnie istotna jest jakość powietrza, którym oddychamy. Na co dzień, mimo kwarantanny, spotykamy sporą ilość ludzi. Mając styczność z wentylacją czy klimatyzacją w mieszkaniu, domu, biurze, sklepie, czy placówce użyteczności publicznej, mamy wpływ na to jakim powietrzem oddychamy. 

Ozonowanie polega na utlenianiu się ozonu, który wytwarzany jest przez generator tlenu. Ozon „zabija” m. in. pleśń, wirusy, bakterie czy grzyby.

Działanie to usuwa całkowicie zanieczyszczenia, drobnoustroje, wirusy z danego pomieszczenia. Za pomocą tego procesu mamy możliwość zadbać o nasze bezpieczeństwo oraz znacząco zmniejszyć zagrożenie zachorowania na koronawirusa, która to rozpowszechnia się w zastraszającym tempie.

Warto wspomnieć o ozonowaniu instalacji klimatyzacyjnych w naszych samochodach, które również stanowią idealne siedlisko bakterii, grzybów i wirusów.

Ozonowanie stanowi jedną z najbezpieczniejszych i ekologicznych metod dezynfekcji. Usuwa nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim eliminuje wszelkie bakterie, wirusy, grzyby, roztocza, drobnoustroje i inne czynniki chorobotwórcze. Jego główną zaletą jest bezpieczeństwo, gdyż przebiega bez użycia jakiejkolwiek chemii. Jest naturalnym i efektywnym środkiem biobójczym.

Nowoczesność w Twoim domu bez chemii! Pamiętaj – ozonujesz nie chorujesz!

Ozonowanie stanowi metodę dezynfekcji bez użycia środków chemicznych w której naturalnym dezynfektorem jest ozon. Główną jej zaletą jest bezpieczeństwo i efektywność. Ozon skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze wolne od bakterii, grzybów, wirusów, alergenów i innych patogenów.

Z racji swojej wszechstronności ozonowanie może być przeprowadzane w wielu innych miejscach, np.:

  • w karetkach pogotowia,
  • w radiowozach – do odkażenia powierzchni,
  • w salonach kosmetycznych, SPA – w celu odkażenia sprzętu, powietrza, pomieszczenia,
  • w sklepach, biurach halach fabrycznych,
  • w komorach chłodniczych, mroźniach – do usunięcia nieprzyjemnych zapachów, poprawy jakości powietrza
  • w mieszkaniach po zmarłym – w celu usunięcia wszelkich wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów, usunięcia przykrych zapachów.

 

Oferta cenowa na zapytanie: kontakt@at-klima.pl lub pod numerem telefonu 506 374 266.

 

Na czas epidemii dla służb mundurowych, dla karetek służb zdrowia świadczymy nieodpłatne usługi ozonowania na terenie naszej siedziby.