Sterowniki firmy Daikin

Sterowniki

Firma Daikin w swym asortymencie posiada szereg inteligentnych systemów sterowania klimatyzacją oraz ogrzewaniem.

Intuicyjnie, efektywnie pozwala „panować” nad zużyciem energii oraz kosztami eksploatacji.

Dzięki pobranej aplikacji oraz podłączeniu jednostki do sieci WiFi, Sterowniki Daikin Online pozwalają na sterowanie z dowolnego miejsca. Aplikacja pozwala na przegląd podłączonych jednostek (aż do 50 jednostek na raz). Można ustawić na przykład konkretną temperaturę w danym pomieszczeniu, umożliwia to interaktywny termostat. Sterownik pozwala tworzyć harmonogramy (maksymalnie do sześciu akcji na jeden dzień). Aplikacja pozwala na sprawdzanie zużycia energii, wykresy są przejrzyste oraz czytelne, co umożliwi szybko zorientować się na czym można zaoszczędzić.

Firma Daikin wychodzi naprzeciw swoim Klientom umożliwiając zarządzanie budynkiem jak również wieloma obiektami na raz (inteligentny menadżer dotykowy Touch Manager oraz inteligentny sterownik do usługi Daikin Cloud).

Jak również w swej ofercie posiadają sterowniki przewodowe Madoka w trzech kolorach. Wszystkie Sterowniki firmy Daikin są łatwe w obsłudze. Nowoczesny, elegancki wygląd sterowników z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *